Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń aplikacji płacowo-kadrowych

Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń aplikacji płacowo-kadrowych

VULCAN Sp. z o.o., lubuskie / , 2020-09-24

Oferta przeniesiona archiwalna

Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań dla oświaty. Kreujemy standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee - arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji - to dzisiaj rozwiązania powszechnie stosowane w szkołach.

Aktualnie poszukujemy do stałej współpracy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: lubuskie

Jeżeli posiadasz wiedzę z zagadnień płacowo-kadrowych i/lub doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP z obszaru płac i kadr, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zadania:
  • prowadzenie szkoleń i wdrożeń oprogramowania płacowo-kadrowego u Klientów VULCAN na terenie własnego województwa i województw ościennych;
  • kontakt z Klientami i identyfikacja potrzeb szkoleniowych;
  • stałe podnoszenie wiedzy w zakresie aplikacji VULCAN oraz adekwatnych przepisów prawa.
Oczekujemy od Ciebie:
  • dostępności do współpracy w zakresie ok. 160 godzin w miesiącu - warunek konieczny;
  • znajomości zagadnień z obszaru płac i kadr, popartej odpowiednimi dyplomami i/lub certyfikatami lub doświadczeniem;
  • doświadczenia w pracy w obszarze płac i kadr;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • doskonałych umiejętności w zakresie komunikacji;
  • prawa jazdy kategorii B;
  • gotowości do podróży służbowych.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w jednostkach oświatowych lub dla klientów z sektora oświaty;
  • znajomość aplikacji VULCAN;
  • doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń oprogramowania;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z programów IT i/lub w udzielaniu wsparcia technicznego użytkownikom systemów IT;
  • umiejętność prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem technologii ICT.
W zamian oferujemy:
  • elastyczne warunki współpracy w ramach umowy cywilnoprawnej;
  • narzędzia pracy po okresie wdrożenia (auto służbowe, laptop, telefon);
  • przyjazny i efektywny proces adaptacji w zakresie doskonalenia kompetencji dot. prowadzenia szkoleń oraz wiedzy o produktach VULCAN i wiedzy branżowej;
  • bieżące szkolenia zapewniające rozwój umiejętności i rozwój wiedzy w obszarze wykonywanych działań;
  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, prowadzonego przez VULCAN Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.