Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant ds. wsparcia klientów rynku niemieckojęzycznego

Konsultant ds. wsparcia klientów rynku niemieckojęzycznego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o., śląskie / Katowice, 2020-11-14

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-6-58361

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zapleczu produkcyjnym, która jest w fazie budowania struktur centrum biznesowego, poszukujemy osób, które dołączą do nowego zespołu dedykowanego obsłudze klientów biznesowych rynku niemieckojęzycznego.

Główne zadania na stanowisku:
  • reagowanie na zgłoszenia/zapytania Klientów w kontekście procesu realizacji zamówień,
  • monitorowanie statusu realizacji złożonych zamówień, weryfikacja dokumentów (faktury, dokumenty wysyłkowe),
  • współpraca z działami wewnątrz organizacji - sprzedaż, produkcja, centra dystrybucyjne,
  • administrowanie danymi w systemie SAP, dbanie o ich wysoką jakość,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • biegły poziom języka niemieckiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta w języku obcym zdobyte w strukturach centrum biznesowego (SSC/BPO),
  • proaktywna postawa wobec podejmowanych działań,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.
Informacje dodatkowe:
  • możliwość dołączenia do nowotworzonych struktur Centrum Usług Wspólnych firmy z sektora produkcyjnego,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji i statusie lidera w swojej branży,
  • realny wpływ na przebieg procesów,
  • ekspozycja na kontakty międzynarodowe w języku niemieckim i angielskim,
  • potencjał na rozwój w strukturach firmy wraz ze wzrostem organizacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".