Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant telefoniczny Działu Marketingu

Konsultant telefoniczny Działu Marketingu

FLOOR-INTEC, wielkopolskie / , 2020-10-05

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3723942, z dnia 2020-10-05

Przedsiębiorstwo FLOOR-intec działa na rynku od kilkunastu lat. Od momentu powstania przyświecał nam jeden główny cel – dostarczać najwyższej klasy usługi, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W ciągu wielu lat pracy zrealizowaliśmy szereg zamówień dla klientów z Polski oraz innych krajów m.in. Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, czy Luksemburga.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Firma Floor-intec, lider branży budowlanej w zakresie posadzek żywicznych poszukuje zmotywowanych osób do realizacji projektu związanego z POSZUKIWANIEM KLIENTA NA TERENIE NIEMIEC.

Wymagania

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości jęz. niemieckiego,
  • wykształcenia minimum średniego (mile widziani studenci),
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolności interpersonalnych,
  • komunikatywności.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie,
  • pracę zdalną,
  • pracę od poniedziałku do piątku w dowolnie wybranym niepełnym wymiarze godzin,
  • szkolenia przygotowujące do pracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę.