Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator do spraw sprzedaży

Koordynator do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie, małopolskie / Grojec, 2021-01-26

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Grojec
Numer: StPr/21/0018
OBOWIĄZKI:

nawiązywanie bezpośredniego kontaktu i utrzymania właściwych relacji z klientami z obsługiwanego regionu, prezentacja produktów znajdujących się w ofercie handlowej firmy Blachprofil 2 Sp. z o.o., prowadzenie negocjacji handlowych, przyjmowanie zamówień od klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Chęć zdobywania wiedzy
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy z obsługą klienta

Wymagania inne:

Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Grojec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie