Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych (Region Północny)

Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych (Region Północny)

Medicover Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2020-12-08

Oferta przeniesiona archiwalna

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Gdańsk

Miejsce pracy: Region Północny

Jeśli posiadasz:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku (sprzedaż, zakupy, negocjacje)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w ramach odpowiedzialności regionalnej), prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Dobrą obsługę komputera i pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji handlowych z dostawcami usług potwierdzone sukcesami
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi oraz współpracownikami
  • Odwagę w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu niestandardowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy z nastawieniem na osiąganie celów i wyników
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy z wieloma zadaniami, wyznaczania priorytetów
  • Samodzielność, dobrą organizację pracy

To szukamy Ciebie!

Twoje zadania:
  • Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych
  • Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu (województw)
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również w utrzymanie dobrej współpracy z aktualnymi dostawcami
  • Dostarczanie informacji na temat zakresu współpracy z dostawcami, procesu obsługi pacjentów, a także nadzorowanie jakości obsługi pacjentów korzystających z dostawców
  • Analiza wyników jakościowych i audyt placówek oraz podejmowanie działań służących poprawie jakości
  • Współpraca z innymi działami Medicover
  • Współpraca z zespołem Dostawców Usług Medycznych w celu proponowania i wdrażania działań obniżających koszty, poprawiających efektywność operacyjną
  • Dokonywanie wdrożeń systemu informatycznego w placówkach współpracujących
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym  i zintegrowanym zespole
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie kart sportowych i kulturalnych;  dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits, grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover.