Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator ds. Polityki Cenowej

Koordynator ds. Polityki Cenowej

Gemini Polska Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2020-12-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nasz Koordynator ds. Polityki Cenowej wspiera optymalizację strategii cenowej i procesów ustalania cen tak aby osiągać cele sprzedażowe, marżowe oraz realizację budżetu. Ważne jest, abyś potrafił zaangażować nowoczesne technologie i swoje doświadczenie, dlatego zwracamy szczególną uwagę na znajomość zaawansowanych narzędzi i umiejętności pomocne w nowoczesnym pricingu.

Wspólnie z działem kategoryzacji będziesz klasyfikował produkty tak aby ich ceny spełniały oczekiwania naszych klientów. Z działem sprzedaży, będziesz ustalał jak pozycjonować produkty z uwzględnieniem cen konkurencji i umiejscowienia w kategorii. Z działem kontrolingu będziesz analizował kluczowe wskaźniki i na ich podstawie proponował dalszą strategię działania.

Dodatkowo Twoje zadania to:
  • optymalizacja procesu zarządzania cenami i określanie potencjalnego wpływu na wyniki
  • wsparcie procesu zarządzania cenami poprzez tworzenie narzędzi wspomagających pracę,
  • opracowywanie raportów i analiz,
  • przedstawianie celu i zakresu prowadzonych prac i projektów w zrozumiały sposób członkom innych zespołów oraz kadrze zarządzającej.
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • znajomość Excela na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość co najmniej 2 spośród narzędzi: SQL, VBA, DAX, Jira, Python, PowerBI,
  • doświadczenie zawodowe kierunkowe min. 5 lat,
  • zaawansowane zdolności analityczne,
  • umiejętność wprowadzania istotnych modyfikacji procesów i zarządzania zmianą
  • umiejętność przekazywania skomplikowanych koncepcji w zrozumiały sposób.
Co możemy Tobie zaoferować:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.