Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator Reklamacji Magazynowych

Koordynator Reklamacji Magazynowych

Gemini Polska Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje obowiązki:
  • zgłaszanie do dostawców reklamacji jakościowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
  • koordynowanie i nadzorowanie przyjmowania i realizowania reklamacji, w tym nadzór nad magazynem towarów do zareklamowania,
  • negocjacje z dostawcami warunków zwrotów wadliwych towarów,
  • opracowanie wewnętrznych norm i procedur mających zoptymalizować funkcjonowanie działu,
  • raportowanie prowadzonych działań.
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność angażowania innych osób,
  • proaktywna postawa w działaniach
  • entuzjazm i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana znajomość systemu WMS i NAV,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Co możemy Tobie zaoferować:
  • umowę o pracę,
  • pracę w dużym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową OK System,
  • program poleceń pracowniczych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.