Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator sprzedaży części i serwisu maszyn

Koordynator sprzedaży części i serwisu maszyn

RICCO INTERNATIONAL TRADE & CONSULTANCY, mazowieckie / Latchorzew, Warszawa, 2020-09-29

Oferta przeniesiona archiwalna
RICCO International Trade & Consultancy jest przedstawicielstwem zagranicznych producentów maszyn przemysłowych. Polskim przedsiębiorstwom oferujemy najwyższej jakości maszyny przemysłowe wraz z szerokim zakresem usług związanych z ich zakupem i utrzymaniem w ruchu. Więcej szczegółów o naszej firmie znajdziecie na www.ricco.com.pl.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Latchorzew, Warszawa
PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:
  • kontakty z potencjalnymi klientami polskimi w języku polskim
  • kontakty z partnerami zagranicznymi (dostawcami maszyn) w języku angielskim
  • definiowanie i opracowanie zapytań od klientów
  • przedstawianie ofert zainteresowanym klientom, wyjaśnianie zagadnień technicznych i prowadzenie negocjacji handlowych
  • wizyty u potencjalnych klientów (cała Polska) samodzielne lub z partnerem zagranicznym
  • wyjazdy zagraniczne
  • wsparcie przy realizacji kontraktów
  • koordynowanie prac kilkuosobowego zespołu
  • ustalanie strategicznych działań w zakresie sprzedaży części i serwisu
  • analiza możliwości sprzedaży części i serwisów dla określonych dostawców
  • definiowanie warunków sprzedaży części i serwisów
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • ojczysty język polski
  • płynna znajomość języka angielskiego (potwierdzona praktyką)
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • umiejętność poruszania się w środowisku programów wspomagających sprzedaż (crm, erp itp.)
  • zrozumienie i wyczucie biznesu sprzedaży części i serwisów
  • duże przywiązanie do porządku i organizacji pracy
  • twórczość i pomysłowość
OFERUJEMY
  • pracę w sympatycznym, kilkunasto-osobowym zespole
  • wykorzystanie języka angielskiego w codziennej pracy
  • samochód służbowy oraz smartfon i laptop do użytkowania również w celach prywatnych
  • praca w pełnym wymiarze godzin od 8 do 16 (z wyjątkiem podróży służbowych)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • różnorodne szkolenia
  • konieczność dynamicznego rozwoju umiejętności zawodowych i osobowości
  • łatwy dojazd do siedziby firmy w Latchorzewie (3 km od trasy s8)