Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator sprzedaży internetowej

Koordynator sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, podkarpackie / Rzeszów, 2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/1564
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie danych do platformy sklepu internetowegoObsługa Klienta (mailowa, telefoniczna, czat )Wsparcie działań marketingowychKontrola procesów sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

Wymagana dobra znajomość obsługi komputera MS Office Miejsce odbycia stażu ARKOM sp. z o.o. ul. Żelazna 5, Rzeszów, kontakt do organizatora agrzesik@arkom.net.plStaż kierowany jest do osób zarejestrowanych w PUP w Rzeszowie.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie