Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kupiec

Kupiec

CB S.A., opolskie / Chrząstowice k. Opola, 2020-11-06

Oferta przeniesiona archiwalna
Istniejemy od 1995 roku i zatrudniamy ponad 160 pracowników. Jesteśmy polskim producentem i międzynarodowym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby (k/m) do pracy na stanowisku:

Kupiec
Miejsce pracy: Chrząstowice k. Opola
Zadania:
  • Tworzenie strategii zakupowej dla Grupy (3 spółki w Polsce, 2 w Niemczech)
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł dostaw – analizowanie ofert, negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie korzystnych warunków współpracy z obecnymi dostawcami
  • Prowadzenie audytów zakładów produkcyjnych, optymalizowanie stanów magazynowych
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w obszarze zakupów, najlepiej w branży budowlanej
  • Umiejętności samodzielnego poszukiwania rozwiązań (praca zadaniowa)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Gotowości do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla jednej z najlepszych firm w swojej branży – posiadamy wszystkie dostępne technologie produkowania laminatów i membran
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wyników
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed i karty Multisport, a także możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne i dodatki okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin
  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych