Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Lider sprzedaży / Przedstawiciel handlowy

Lider sprzedaży / Przedstawiciel handlowy

CITYMOX.COM SP. Z O.O., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-27

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3909057, z dnia 2020-11-27

Dołącz do naszego teamu!

Jesteśmy młodym i ambitnym teamem z obszaru logistyki 4.0. Tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się firm branży logistycznej w Polsce. Inspirujemy, dbamy o świetną atmosferę, naszą wartością są ludzie i ich osobiste talenty.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Praca dla lidera sprzedaży e-commerce

Na stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

  • Pozyskiwanie klientów w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw branży e-commerce
  • Budowa leadów sprzedażowych i osiąganie wysokiego stopnia konwersji
  • Przyjmowanie informacji zwrotnych od klientów
  • Utrzymanie wysokiego tempa wzrostu sprzedaży

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w branży e-commerce
  • Pozytywne nastawienie do życia
  • Determinacja i wytrwałość

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki - podstawa + system prowizyjny oparty o wyniki sprzedażowe
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość rozwoju wiedzy z zakresu branż IT, logistyki oraz e-commerce
  • Przyjazną i sympatyczną atmosferę w pracy

Wynagrodzenie

Od 6000 do 10000 PLN