Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Likwidator Szkód na osobie z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej p.p.m.

Likwidator Szkód na osobie z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej p.p.m.

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group, mazowieckie / Warszawa, 2020-12-24

Oferta przeniesiona archiwalna

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Departamencie Likwidacji Szkód na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Terminowa i zgodna z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami likwidacja szkód osobowych
  • Przygotowywanie projektów odpowiedzi na skargi, reklamacje, interwencje Rzecznika Finansowego, Komisji Nadzoru Finansowego i inne instytucje
  • Prowadzenie negocjacji
  • Zatwierdzanie wypłat świadczeń i odszkodowań w granicach określonych indywidualnym pełnomocnictwem
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z klientami
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
Czego oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód na osobie z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej p.p.m. (posiadaczy pojazdów mechanicznych)
  • Znajomości podstaw prawa cywilnego i prawa ubezpieczeniowego
  • Podstawowej znajomości MS Office (Word, Excel)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Rzetelności, samodzielności i terminowości
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności poprawnego redagowania pism
  • Motywacji do rozwoju w obszarze likwidacji szkód na osobie z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej