Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Logistics Sales Specialist

Logistics Sales Specialist

AsstrA Polska sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna

AsstrA Associated Traffic AG założona została w roku 1993 w Zurychu, Szwajcaria.

AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Biura firmy mieszczą się w Szwajcarii, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Polsce, Włoszech, Niemczech i Chinach. Łączna liczba pracowników – około 750 osób.

Location: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie, obsługa i dalszy rozwój współpracy z klientami lokalnymi oraz w krajach UE;
  • Kompleksowe i pełne rozpoznawanie potrzeb klienta;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Opracowywanie i składanie ofert handlowych;
  • Wprowadzanie danych, praca w systemie CRM;
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w logistyce lub w  sprzedaży usług logistycznych;
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie- warunek konieczny;
  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana, ale niewymagana;
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy z klientem, zdolności negocjacyjne;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Komunikatywność, kreatywność i aktywność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (podstawa + prowizja);
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;
  • Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym LUX MED;
  • Niezbędne narzędzia pracy.