Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Logistyk / Asystent Działu Sprzedaży

Logistyk / Asystent Działu Sprzedaży

Blue Solution Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa , 2018-08-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 2036488, z dnia 01-08-2018

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: / Warszawa

Opis stanowiska

  • wspieranie działu sprzedaży w bieżącej działalności
  • planowanie tras w celu optymalizacji wykorzystania środków transportu
  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych w oparciu o własny i zewnętrzny tabor
  • monitorowanie i zapewnienie terminowości dostaw
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z przewoźnikami
  • wdrażanie usprawnień w obszarze planowania logistycznego
  • prace administracyjne

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkie reagowanie na dynamiczne otoczenie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność i dokładność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/logistyk-asystent-dzialu-sprzedazy_2036488.html