Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Logistyk - serwis samochodowy, obsługa klienta

Logistyk - serwis samochodowy, obsługa klienta

SILTRUCK Sp. z o.o., opolskie / Opole, 2020-11-04

Oferta przeniesiona archiwalna

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do pracy osób, którym znajomość budowy samochodów nie jest obca

Miejsce pracy: Opole
Obowiązkiem pracownika serwisu będzie:
  • obsługa klientów w serwisie (związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego wydaniem po naprawie),
  • prowadzenie dokumentacji napraw serwisowych-zleceń serwisowych,
  • kontakt z klientem w celu konsultacji procesu naprawy
  • współpraca z mechanikami
Wymagania:
  • znajomość zagadnień motoryzacyjnych;
  • doświadczenie w obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej.
  • umiejętność organizacji pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • obsługa komputera.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat (system zmianowy);
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy (podstawa+ premie);
  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie;
  • specjalistyczne szkolenia na stanowisku pracy.
  • świadczenia okołopłacowe