Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Magazynier / Specjalista ds. Technicznych

Magazynier / Specjalista ds. Technicznych

Klient portalu Praca.pl, pomorskie / Reda, 2020-09-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3667650, z dnia 2020-09-25

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: pomorskie / Reda

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie dostaw towaru – wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych
  • Sprawdzanie zgodności przyjmowanego towaru z dokumentami dostawy
  • Rozkładanie towarów w magazynie, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów
  • Oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
  • Przygotowywanie zamówień dla klientów zgodnie z dokumentami WZ: czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • Załadunek zamówień do aut. odbiorców i ciężarówek
  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego (nie wymaga uprawnień) pakowarek itp.
  • Sprawdzanie stanów magazynowych – to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu
  • Regularna inwentaryzacja magazynu
  • Współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia
  • Utrzymanie porządku i ładu na terenie magazynu i placu manewrowym
  • Utrzymanie w należytym stanie infrastruktury technicznej na stanowisku pracy oraz powierzonych urządzeń
  • Udział w procesie produkcyjnym (pakowanie produktów paczkowanie)

Wymagania

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office
  • Wysoka umiejętność komunikacji oraz zaangażowania w pracę
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowany profil elektryczny
  • Mile widziane kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen lub część etatu,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę