Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager ds. obsługi klienta z językiem francuskim

Manager ds. obsługi klienta z językiem francuskim

Gastop Production Sp. z o.o., małopolskie / Kraków, Zabierzów, 2020-10-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3733077, z dnia 2020-10-07

Firma produkcyjna GASTOP PRODUCTION SP z o.o. o ugruntowanej pozycji
na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Zabierzów

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami na rynku francuskim i krajach francuskojęzycznych,
  • reprezentowanie firmy na targach oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych,
  • kompleksowa obsługa Klientów francuskojęzycznych,
  • rozwój sprzedaży na podległym obszarze,
  • negocjowanie i ustalanie warunków handlowych oraz przygotowanie ofert.

Wymagania

  • znajomość języka francuskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana podstawowa wiedza techniczna,
  • komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • kompetencje negocjacyjne, organizacyjne, odpowiedzialność i terminowość,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do podjęcia podróży służbowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabywanie wiedzy,
  • narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia