Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager ds. rozwoju rynków zagranicznych

Manager ds. rozwoju rynków zagranicznych

GOMEZ, wielkopolskie / Suchy Las (pow. poznański), 2018-03-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii rozwoju sklepu online na rynki zagraniczne,
  • Tworzenie i analizę raportów i statystyk w celu optymalizacji prowadzonych działań,
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji,
  • Współtworzenie strategii sprzedaży internetowej, w tym współudział w budowaniu procesów sprzedażowych online,
  • Przygotowanie oraz aktualizowanie oferty produktowej i polityki cenowej na danym rynku.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi, ze szczególnym uwzględnieniem branży e-commerce,
  • Znajomość rynków zagranicznych,
  • Bardzo dobra znajomość min. 2 języków obcych

Oferujemy:

  • Doświadczenie w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pełną wyzwań pracę wśród najlepszych marek modowych,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia NNW),
  • Atrakcyjne rabaty na nasze kolekcje,
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/manager-ds-rozwoju-rynkow-zagranicznych_1932168.html