Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager ds. Sprzedaży

Manager ds. Sprzedaży

EuroFinance, mazowieckie / Warszawa, 2018-04-02

Oferta przeniesiona archiwalna
W związku z dynamicznym rozwojem multiagencja ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. Z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i rozwój sieci sprzedaży poprzez budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z agentami ubezpieczeniowymi,
  • Motywowanie, wspieranie i szkolenie agentów,
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych,
  • Modelowanie struktury portfela,
  • Prowadzenie szkoleń podnoszących efektywność współpracujących agentów,
  • Kontrola jakości zawieranych umów ubezpieczenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeniowej,
  • Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń oraz agentów ubezpieczeniowych,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Kreatywność i dynamika w działaniu,
  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej, dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność radzenia sobie na konkurencyjnym rynku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Do dyspozycji samochód służbowy, laptop, telefon.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/manager-ds-sprzedazy_1939607.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.