Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager ds. współpracy z dostawcami

Manager ds. współpracy z dostawcami

Talent IN, lubuskie / Zielona Góra, 2020-09-20

Oferta przeniesiona archiwalna

Nasz Klient to szybko rozwijająca się organizacja, która już od kilku lat kreuje trendy na polskim rynku artykułów dziecięcych. W związku z rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy pełnego pasji Managera ds. współpracy z dostawcami na obszarze całego świata. Osoby wykazującego się umiejętnością budowania długofalowych relacji jak i doświadczeniem w obszarze negocjacji.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Zadania:
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych i długofalowych relacji z dostawcami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Budowanie i realizacja strategii zakupowych
  • Weryfikacja dostawców i warunków handlowych według wytycznych i procedur
  • Optymalizacja portfolio dostawców i kosztów zakupów towarów
  • Negocjowanie warunków współpracy (budżet marketingowy, reklamacje, rezerwowanie mocy produkcyjnych)
  • Rozwój i analiza rynku dostawców na obszarze całego świata
  • Poszukiwanie nowych interesujących produktów i dostawców
  • Aktywne uczestnictwo przy wdrażaniu nowych projektów
  • Realizacja wszystkich etapów procesu zakupów: zapytania ofertowe, negocjowanie warunków; nadzór nad realizacją umów współpracy, dokumentowanie procesu zakupowego
Wymagania:
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych i finalizacji w podpisywaniu umów
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Orientacja na realizacji celów
  • Kreatywność oraz koncentracja na szukaniu rozwiązań
  • Pozytywne nastawienie do realizowanych działań i umiejętność budowania trwałych relacji
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • Wysoka kultura osobista i sposób komunikacji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Wspaniałą atmosferę pracy - przyjazne szefostwo, środowisko pracy i kultura organizacji
  • Laptop, telefon służbowy
  • Budżet szkoleń
  • Opiekę medyczną
  • Karta Multisport
  • Dostęp do produktów z oferty sklepu po kosztach nabycia