Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager k/m

Manager k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, mazowieckie / Duchnice, 2020-10-23

Oferta przeniesiona archiwalna
Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Manager k/m
Miejsce pracy: Duchnice
Numer: StPr/20/9486
OBOWIĄZKI:
- komunikacja z klientami- aktywne poszukiwanie nowych klientów w branży wyposażenia obiektów handlowych - wizyty u klientów w całej Polsce i związane z tym częste podróże służbowe - doradztwo techniczne - sporządzanie ofert handlowych - rozliczanie wyposażenia potrzebnego na obiekt handlowy - wysyłka i pakowanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, kierunek: techniczne lub ogólne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Programy komputerowe - Program magazynowy

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie (techniczne lub ogólne), znajomość programu magazynowego Wapro MAG lub innego programu magazynowego, bardzo dobra znajomość programu MS Office, gootowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, minimum 2 lata doświadczenia w branży wyposażenia obiektów handlowych.Obowiązki:- komunikacja z klientami- aktywne poszukiwanie nowych klientów w branży wyposażenia obiektów handlowych - wizyty u klientów w całej Polsce i związane z tym częste podróże służbowe - doradztwo techniczne - sporządzanie ofert handlowych - rozliczanie wyposażenia potrzebnego na obiekt handlowy - wysyłka i pakowanie towaru

Miejsce pracy:

Duchnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy