Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager sprzedaży

Manager sprzedaży

CB S.A., mazowieckie / , 2020-11-06

Oferta przeniesiona archiwalna
Istniejemy od 1995 roku i zatrudniamy ponad 160 pracowników. Jesteśmy polskim producentem i międzynarodowym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby (k/m) do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

home office

Zadania:
  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym obszarze (województwo mazowieckie i północna część województwa łódzkiego i świętokrzyskiego)
  • Aktywne budowanie bazy klientów i pozyskiwanie nowych zamówień
  • Organizowanie wizyt, spotkań handlowych i szkoleń produktowych, informowanie o nowościach, podtrzymywanie relacji biznesowych
  • Raportowanie wyników pracy
Oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku terenowego przedstawiciela/doradcy handlowego
  • Miejsca zamieszkania i gotowości do odbywania podróży służbowych na wyznaczonym terenie
  • Znajomości branży materiałów budowlanych (preferowany segment pokryć dachowych)
  • Umiejętności budowania relacji handlowych w formule B2B
  • Samodzielności i solidności w działaniu
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w jednej z najlepszych firm w swojej branży - możliwość reprezentowania producenta rozpoznawalnych marek produktowych
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed i karty Multisport, a także możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników
  • Wdrożenie do samodzielnej pracy pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych