Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager Sprzedaży

Manager Sprzedaży

Talent IN, mazowieckie / Warszawa, 2020-11-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Talent IN to butikowa firma doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji oraz finansów i sprzedaży.

Naszym Klientem, jest innowacyjna, szybko rozwijająca się firma, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na polskim rynku. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój.

Obecnie, aby wzmocnić i rozwinąć obszar sprzedaży zasobów produkcyjnych firmy, poszukujemy zaangażowanego Managera Sprzedaży. Osoby rozumiejącej priorytety biznesowe, samodzielnej z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i o ponadprzeciętnych zdolnościach interpersonalnych i negocjacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Sprzedaż zasobów produkcyjnych firmy z obszaru produkcji zaawansowanych urządzeń elektronicznych i elektrycznych
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta i merytoryczna pomoc w przeprowadzeniu procesu rozpoczęcia produkcji
  • Pozyskiwanie i współpraca z kluczowymi klientami firmy w kraju i zagranicą
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania w kontakcie z Klientami oraz zapewnienie wsparcia, na każdym etapie proceu sprzedaży i realizacji projektów
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Zarządzanie portfelem kluczowych Klientów
Wymagania:
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowym Sales Manager/ Key Account Manager w zakresie sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w w sprzedaży zasobów produkcyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji bezpośrednich i zdalnych (telefon, komunikatory)
  • Kreatywność zdolność myślenia strategicznego, zorientowanie na cel
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość
  • Duża samodzielność w działaniu i inicjatywa
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko mające realny wpływ w na rozwój biznesu
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o indywidualną realizację celów biznesowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Ciekawa praca w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole