Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager Sprzedaży

Manager Sprzedaży

Tomasz Gronek, pomorskie / Gdynia, 2024-03-11

Oferta przeniesiona archiwalna

Współpraca z międzynarodowym liderem w swojej branży notowanym na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, który ma ponad 45 mln klientów na świecie. W Polsce od lat zdobywa prestiżowe nagrody i wyróżnienia m.in. Best Employer od Kincentric głosami samych pracowników przez 5 lat z rzędu. Firma buduje pełne szacunku i zaufania długotrwałe relacje oraz prezentuje najwyższe standardy etyczne na świecie szczycąc się tytułem World’s Most Ethical Companies - Ethisphere.

Miejsce pracy: Gdynia
Twój zakres obowiązków
  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.
Nasze wymagania
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz firmowym.
  • Aktywne działanie, odbywanie kilku spotkań dziennie.
  • Przedsiębiorczość i rozwój własnego biznesu.
  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne.
  • Samodyscyplina, samodzielność, odpowiedzialność, konsekwencja i skuteczność w działaniu.
  • Nastawienie na rozwój.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
Mile widziane
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu portfela klientów.
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Prestiż zawodowy – profesjonalny 2-letni plan szkolenia, otwarta ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku, unikalne umiejętności zawodowe.
  • Wysoka podstawa 7000-10 000zł + atrakcyjny system prowizyjny.
  • Prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym).
  • Prywatny plan emerytalny.
  • Otwarta ścieżka w międzynarodowej firmie.
  • Nauka od najlepszych.
  • Spotkania integracyjne.
  • Elastyczny czas pracy.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Program emerytalny.