Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Mechanik w Dziale Reklamacji

Mechanik w Dziale Reklamacji

OPOLTRANS Spółka z o.o. , opolskie / Opole (Brzezie) – Centrala , 2020-10-31

Oferta przeniesiona archiwalna

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole (Brzezie) – Centrala
Opis stanowiska:
  • Praca na serwisie przy weryfikacji i rozpatrywaniu reklamacji
  • Monitorowanie procesu przebiegu reklamacji
  • Raportowanie zgłoszeń reklamacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane z branży motoryzacyjnej)
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej - mile widziane
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu motoryzacji
  • Obsługa komputera- pakiet MS Office
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • Posiłki regeneracyjne