Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Menedżer sprzedaży

Menedżer sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, podkarpackie / Rzeszów, 2021-01-15

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0103
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie sklepu internetowego, analiza sprzedaży i konkurencji, zwiększanie sprzedaży, aktualizacja oferty i wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego, tworzenie materiałów reklamowych, prowadzenie kont social media (głównie Facebook, Instagram), sporządzenie raportów w CRM BITRIX, komunikacja z klientami sklepu, przygotowanie zamówień, śledzenie za stanem magazynowym towarów sklepu, generowanie raportów magazynowych dla księgowości, przygotowanie dokumentów dla księgowości, przyjmowanie oraz wydanie towarów z magazynu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: System CRM do zarządzania danymi

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie