Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Cyberzagrożeń

Młodszy Specjalista ds. Cyberzagrożeń

Bank Pocztowy S.A., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2024-03-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa systemów monitoringu
  • Analiza alertów w systemach antyfraudowych
  • Gromadzenie danych celem potwierdzenia podejrzenia popełnienia przestępstwa
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta - mile widziane w bankowości
  • Znajomość języka angielskiego albo języka ukraińskiego lub rosyjskiego minimum na poziomie B1
  • Zaawansowana znajomość języka polskiego – warunek konieczny
To oferujemy
  • Praca od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym (7:30 – 22:00) oraz sobota  (8:00 – 18:00)
  • 3-miesięczny okres próbny (praca odbywa się w siedzibie Banku, po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej)
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.