Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. fakturowania i reklamacji

Młodszy specjalista ds. fakturowania i reklamacji

Hayne Polska Sp. z o.o. , wielkopolskie / Tarnowo Podgórne, 2020-10-01

Oferta przeniesiona archiwalna

Chcesz rozwijać się w dziedzinie finansów i reklamacji? Nie przeraża Cię przyjmowanie i tworzenie dziesiątek dokumentów? Skrupulatność to Twoje drugie imię? Dołącz do naszego zespołu w Tarnowie Podgórnym

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Fakturowanie
  • Przyjmowanie dostaw
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Współpraca z Działem Sprzedaży
  • Obsługa zwrotów i reklamacji
  • Wprowadzanie zleceń serwisowych
JEŚLI POSIADASZ:
  • Wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • Dobrą znajomość obsługi komputera i programów MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Ogólną znajomość zagadnień finansowych
  • Dobrą organizację czasu pracy
TWOIM DODATKOWYM ATUTEM JEST:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość programu Symfonia Handel
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność
Dołącz do nas!

A MY ZAPEWNIMY CI:
  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie, będącej liderem w branży optycznej
  • Prace w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania
  • Szkolenia, kursy, standardowe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków rodziny
  • Darmową parę okularów raz w roku
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne