Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. obsługi klienta i tłumacz

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta i tłumacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2020-12-22

Oferta przeniesiona archiwalna
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6464
OBOWIĄZKI:
•Obsługa Klientów e-sklepów RO w kanale telefon, mail, chat, social media•Monitoring realizacji zamówień e-commerce•Wsparcie Klientów EC oraz procesów EC – prace back-office•Tłumaczenie tekstów na język rumuński lub polski•Inne zadania zlecone przez Przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rumuński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów

Wymagania inne:

wsparcie Klientów EC oraz procesów EC – prace back-officeobsługa Klientów e-sklepów przez telefon, mail, chat, social media; monitorowanie realizacji zamówień e-commerceDOŚWIADCZENIE 2 M-CY NA PODOBNYM STANOWISKU.pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie