Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w j. niemieckim

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w j. niemieckim

ROHLIG SUUS Logistics SA, podlaskie / Białystok, 2020-10-16

Oferta przeniesiona archiwalna
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
w j. niemieckim
Miejsce pracy: Białystok

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji,
  • Możliwości realizacji zawodowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Umowę o pracę.

Zadania:
  • Bieżący kontakt z kierowcami i klientami niemieckojęzycznymi,
  • Telefoniczna i mailowa awizacja dostaw u odbiorców niemieckojęzycznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji przewozowej,
  • Reagowanie i rozwiązywanie spraw problematycznych przy dostawach,
  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych Klientom.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Komunikatywność i kreatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”