Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego z j. niemieckim lub angielskim

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego z j. niemieckim lub angielskim

ANWIS Sp. z o.o., kujawsko-pomorskie / Włocławek, 2024-03-11

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Włocławek
Twój zakres obowiązków:
  • Rejestracja zamówień,
  • Wsparcie i obsługa Klientów (kontakt telefoniczny i mailowy),
  • Doradztwo dotyczące sprzedaży produktów firmy,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku ANWIS,
  • Wsparcie realizacji akcji marketingowych.
Nasze wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2 – warunek konieczny,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office,
  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji i budowania relacji,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Otwartość i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta.
To oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową,
  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • Zniżki na firmowe produkty,
  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Inicjatywy dobroczynne.