Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

ESOLEO Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa - Al. Wyścigowa 6, 2020-10-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz projektowaniem wraz z instalacją systemów oświetleniowych od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i dostępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju nowych technologii. Razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnego, proekologicznego stylu życia.

Miejsce pracy: Warszawa - Al. Wyścigowa 6

Obowiązki:
  • Wsparcie Klientów poprzez obsługę e-mailową i telefoniczną,
  • Rozwiązywanie problemów oraz udzielanie wstępnych rad dla Klientów,
  • Obsługa wniosków kredytowych,
  • Bieżąca obsługa połączeń przychodzących,
  • Obsługa połączeń wychodzących,
  • Stały kontakt z doradcami technicznymi oraz sprzedażą,
  • Stała współpraca z działami spółki,
  • Obsługa aplikacji wspomagających procesy w spółce,
  • Raportowanie procesów.
Wymagania:
  • Obsługa narzędzi komputerowych MS Office,
  • Doświadczenie na podobny stanowisku min. 1 rok,
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność, chęć rozwoju, nastawienie na osiągniecie wyników i satysfakcji Klienta, komunikatywność, miła aparycja,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego – obsługa interesantów.
Współpracując z nami oferujemy:
  • Samodzielną, odpowiedzialną pracę,
  • Szkolenia, rozwój,
  • Koleżeńską atmosferę w pracy, model zadaniowy,
  • Elastyczny czas pracy adekwatny do realizacji zadań,
  • Stabilne zatrudnienie – dogodne formy zatrudnienia,
  • Pakiet medyczny, kartę sportową – po okresie próbnym,
  • Dobry dojazd komunikacją miejską – w pobliżu stacja metra Wilanowska oraz pętla tramwajowa,
  • Profesjonalne i niezbędne narzędzia pracy.