Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. reklamacji

Młodszy Specjalista ds. reklamacji

Action S.A., mazowieckie / Zamienie, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie
OPIS STANOWISKA:

Twoje zadania:

  • Rozpatrywanie reklamacji i odwołań klientów indywidualnych oraz biznesowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z rozpatrywaniem spraw reklamacyjnych,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami (również wewnętrznymi),
  • Monitorowanie zgłoszeń reklamacyjnych,
  • Terminowe przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie obowiązujących dokumentów magazynowych i reklamacyjnych,
  • Wystawianie dokumentów magazynowych i innych dokumentów tworzonych w aplikacji do obsługi reklamacji,
  • Dokładną weryfikację towaru po przyjęciu do działu reklamacji.
WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze magazynu, reklamacji, serwisu lub kontaktu telefonicznego z klientem,
  • Praktyczna znajomość MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Sumienność i rzetelność,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pozytywne nastawienie do klienta.
OFERUJEMY:

W zamian mamy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Karta MultiSport, siłownia, sala do squash’a dla ceniących aktywność fizyczną, a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny i to wszystko na terenie firmy;
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).