Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, śląskie / Tychy, 2024-03-18

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0473
OBOWIĄZKI:
analiza rynku pod kątem innowacyjnych firm i podmiotów; pozyskiwanie partnerów biznesowych; analiza działań medialnych Partnera i możliwości promocji; przeprowadzanie rozmów telefonicznych, spotkań wideo lub spotkań stacjonarnych z Partnerem; rejestrowanie informacji w systemie CRM; raportowanie do przełożonego.Praca w systemie 1-zmianowym w godz.: 08:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa pakietu MS Office
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa internetu
Uprawnienia: Dobra komunikacja werbalna

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży (B2B) i/lub obsłudze klienta; umiejętności: obsługa komputera, znajomość pakietu Office, umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania pozytywnych relacji, orientacja na klienta, zdolności do samodzielnego realizowania uzgodnionych celów, umiejętność wyszukiwania informacji w internecie, dobra dykcja i nienaganna polszczyzna

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach