Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. sprzedaży / Specjalista ds. sprzedaży

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży / Specjalista ds. sprzedaży

Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji, śląskie / Katowice, 2024-03-01

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków:
  • sprzedaż kampanii reklamowych i projektów niestandardowych
  • współpraca z reklamodawcami, domami mediowymi, agencjami PR
  • przygotowywanie zindywidualizowanych ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych
  • monitorowanie realizacji zamówień we współpracy z działami wspierającymi
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi
Nasze wymagania:
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku reklamowego (reklamodawcy, agencje mediowe) – warunek konieczny
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B (środowisko rynku reklamowego)
  • wykształcenie min. średnie
  • proaktywność
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • dobra znajomość Power Point i Excel
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość branży OOH/DOOH
To oferujemy:
  • dowolna forma zatrudnienia – daj nam znać, co wybierasz (UoP, B2B)
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • pracę w zespole, który się wspiera i dzieli wiedzą, a nie konkuruje
  • darmowe przejazdy rowerami Nextbike na terenie Polski