Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

ista Polska Sp. z o.o., małopolskie / Kraków, 2020-11-18

Oferta przeniesiona archiwalna
Świat jest pełen energii.
Wiem, jak nią zarządzać.

Ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie poszukujemy do Centrali w Krakowie energicznych i kreatywnych osób z talentem sprzedażowym na stanowisko:

Zadania:
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi Klientami z sektora B2B (zarządcy nieruchomości)
  • Nawiązywanie nowych relacji sprzedażowych
  • Zdalna sprzedaż produktów i usług oraz back office (min. przygotowywanie ofert i umów, bieżące wsparcie Klienta)
  • Współpraca wewnętrzna oraz koordynacja procesu sprzedażowego
  • Budowanie i aktualizowanie bazy Klientów
  • Współudział przy tworzeniu nowych rozwiązań dotyczących pracy Działu
Wymagania:
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na realizację celów
  • Kreatywność, elastyczność oraz umiejętność wychodzenia poza schematy
  • Gotowość do nauki, wytrwałość i konsekwencja
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu telefonicznych rozmów handlowych lub telefonicznej obsłudze klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę, na zastępstwo ( ok., 1,5 roku), stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, dofinansowanie sportu i nauki języka obcego oraz prywatną opiekę medyczną.