Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

STRABAG BMTI Sp. z o.o., mazowieckie / Pruszków, 2024-03-17

Oferta przeniesiona archiwalna

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Pruszków
Zadania
  • zadania związane z procesem likwidacji/sprzedaży majątku trwałego (maszyn i drobnych urządzeń)
  • obsługiwanie wewnętrznych systemów
  • sporządzanie raportów/prezentacji dot. sprzedaży
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie likwidacji/sprzedaży urządzeń
  • kontaktowanie się z kontrahentami
Wymagania
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • obsługa komputera - dobra znajomość excela, warunek konieczny
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • elastyczność w obliczu zmieniających się sytuacji i zadań
  • wykształcenie średnie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.