Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Albeco Sp. z o.o., wielkopolskie / Plewiska, 2024-03-11

Oferta przeniesiona archiwalna
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Plewiska

Pierwsza praca w dziale technicznym

Zakres obowiązków:
  • Modelowanie części maszyn/zespołów w 3D, tworzenie dokumentacji technicznej w 2D.
  • Tworzenie ofert dla klientów.
  • Negocjacje handlowe.
  • Doradztwo techniczne i handlowe.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika działu technicznego.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne preferowany kierunek to Mechanika i Budowa Maszyn.
  • Zaangażowanie oraz chęci rozwoju i nauki.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywna znajomość j. Angielskiego.
  • Znajomość oprogramowania do modelowania 3D/2D, typu Inventor lub SolidWorks oraz Autocad.
  • Znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych.
To oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, życzliwość współpracowników oraz wsparcie przełożonych.
  • Na późniejszym etapie cykliczne szkolenia produktowe i szkolenia z umiejętności miękkich.
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Życzliwość współpracowników i wsparcie przełożonych.
  • Świetną atmosferę, firmowe wyjścia integracyjne.
  • Nowoczesne miejsce i narzędzia pracy.
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Darmowe kursy języka angielskiego.
  • Owocowe środy.
  • Spotkania integracyjne.
  • Duży parking pracowniczy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.