Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy specjalista ds. zakupów produkcyjnych

Młodszy specjalista ds. zakupów produkcyjnych

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o., opolskie / Tułowice, 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3808419, z dnia 2020-11-02

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to koreańska firma zajmująca się produkcją elementów baterii do samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • Selekcja i dobór dostawców materiałów, półproduktów,
  • Dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy,
  • Codzienna współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi,
  • Analiza oraz optymalizacja kosztów zakupów materiałów,
  • Koordynacja zapasów zaopatrzeniowych,
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów,
  • Praca w systemie ERP,
  • Współpraca z innymi działami na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej w dziale zakupów,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na porozumiewanie się w mowie i piśmie,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę od zaraz w godzinach 7-15.