Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Opiekun Klienta

Opiekun Klienta

BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY, pomorskie / Łeba, ul. 1 Maja 1B, 2024-04-23

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z ponad 70-letnim doświadczeniem w  sprzedaży produktów bankowych na lokalnym rynku. Zgodnie ze słowami naszej misji: „Realizujemy pomysły ludzi stąd". Ponadto w codziennych działaniach kierujemy się przyjętymi wartościami: relacje, zespół, odpowiedzialność, aktywność, doskonałość, perspektywa. Nowoczesna Centrala i jego Oddziały, konkurencyjna oferta i wysoka jakość obsługi pozwala naszemu Bankowi osiągnąć wysokie wyniki być liderem wśród banków spółdzielczych.

Miejsce pracy: Łeba, ul. 1 Maja 1B
Twoje zadania:
  • Zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi
  • Realizacja przyjętych planów sprzedażowych
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów i usług
  • Obsługa klientów w zakresie kredytów gotówkowych
  • Obsługa gotówkowa klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość)
  • Mile widziane doświadczenia pracy w banku w zakresie obsługi klientów indywidulanych i MSP
  • Zdolności sprzedażowe,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju kwalifikacji poprzez szereg szkoleń,
  • uczestniczenie w interesujących projektach,
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe, dofinansowanie do kart Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Rumia Spółdzielczy danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej / aktualnej i przyszłych rekrutacji**niepotrzebne skreślić