Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Partner Polecający

Partner Polecający

T&T Partners sp. z o.o., małopolskie / , 2020-10-12

Oferta przeniesiona archiwalna

Partner Kancelaria jest marką należącą do T&T Partners spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz świadczeniu usług prawnych w relacjach B2C i B2B.

W związku z uruchomieniem Programu Partnerskiego zapraszamy

Partnerów polecających

do promowania Programu wśród osób oraz firm zainteresowanych uczestnictwem w Programie

Nasz Program Partnerski stanowi atrakcyjną propozycję dla osób fizycznych oraz firm poszukujących dodatkowego dochodu - w zamian za umieszczenie materiałów graficznych informujących o usługach Kancelarii na należących do Nich powierzchniach reklamowych.

W naszym programie powierzchniami reklamowymi umożliwiającymi osiągniecie dochodu mogą być nie tylko typowe powierzchnie reklamowe takie jak bilbordy, pylony itp., ale przede wszystkim witryny (nawet niewielkie fragmenty), samochody (szyby, plandeki, inne dowolne powierzchnie), ogrodzenia, mury, konstrukcje (na których można umieścić baner lub siatkę), ulotki lub gazetki reklamowe, paragony, opakowania, strony, sklepy internetowe, blogi, fora, itp..

Czyni to nasz Program dostępnym dla szerokiego grona osób fizycznych oraz firm.

Nasz Program pozwala na automatyczną identyfikację Klientów zgłaszających się za pośrednictwem materiałów graficznych umieszczonych na powierzchniach reklamowych oraz Ich rejestrację na koncie Partnera.

ZADANIA
  • zadaniem PARTNERA POLECAJĄCEGO będzie pozyskanie Partnera – osoby fizycznej lub firmy, który poszukuje dodatkowego dochodu pasywnego - w zamian za umieszczenie materiałów graficznych informujących o usługach Kancelarii na należących do Nich powierzchniach reklamowych.
OCZEKUJEMY
  • zdolności komunikacyjnych
  • kreatywności
  • zadaniem motywacji do działania oraz wytrwałości w dążeniu do celu
OFERUJEMY
  • atrakcyjną prowizję w wysokości 5% wynagrodzenia Kancelarii uzyskanego za pośrednictwem powierzchni reklamowych pozyskanych Partnerów
  • szerokie możliwości pozyskiwania Partnerów
  • możliwość rozszerzenia prowadzonej działalności lub prowadzenia działalności w sieci