Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik biurowo - administracyjny z jęz. angielskim

Pracownik biurowo - administracyjny z jęz. angielskim

LeasingTeam Professional, małopolskie / Kraków, 2020-10-23

Oferta przeniesiona archiwalna
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0035445
Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie dokumentacji dot. przesyłek na podstawie podanych spisów
  • Weryfikacja poprawności oraz kompletności przygotowanych dokumentów (w języku angielskim)
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania informacji (mailowy oraz telefoniczny)
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 - warunek konieczny
  • Umiejętność komunikacji (również w razie potrzeby telefoniczny kontakt z klientem)
  • Dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Umowa o pracę (cały etat)
  • Praca w stałych godzinach 8:30 - 16:30
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy (branża logistyczna)
  • Szeroka oferta szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty lunchowa
  • Bonusy dla pracowników
  • Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie - ta oferta również jest dla Ciebie! :)
  • Lokalizacja: Kraków, ul. Wadowicka

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl