Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik Działu Handlowego

Pracownik Działu Handlowego

Alumero Metal Components Sp. z o.o., śląskie / Chorzów, 2018-06-11

Oferta przeniesiona archiwalna
ALUMERO jest działającym na szeroką skalę dostawcą systemów aluminiowych z główną siedzibą w Austrii i zakładami produkcyjnymi w Polsce, Niemczech, Holandii i w Słowenii.

Do wsparcia naszego zespołu, w naszym zakładzie produkcyjnym w Chorzowie poszukujemy:

Miejsce pracy: Chorzów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę w pracy
  • premie roczną
  • dofinansowanie do posiłków
Zakres obowiązków:
  • bezpośredni kontakt z kontrahentami zagranicznymi,
  • koordynacja zleceń pod kątem terminów ich realizacji,
  • fakturowanie zleceń.
Wymagania:
  • biegła znajomość j. niemieckiego (w mowie i piśmie),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE),
  • umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy.
Aplikacje wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z zm.”). prosimy przesyłać na adres za pomocą przycisku APLIKUJ.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-dzialu-handlowego_1979470.html