Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik Działu Handlowego

Pracownik Działu Handlowego

Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2024-03-21

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 8813779, z dnia 2024-03-21

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowniczki lub pracownika do działu sprzedaży i obsługi klienta.

Produkujemy i sprzedajemy grzejniki łazienkowe i dekoracyjne zatem wymagana jest znajomość lub szybkie poznanie branży i asortymentu. Niezbędna jest znajomość obsługi programów biurowych. Mile widziana znajomość programu Subiekt.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:
  • rejestracja zamówień, zleceń produkcyjnych,
  • rozmowy z klientami,
  • fakturowanie,
  • działania marketingowe itd.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość obsługi komputera, programów biurowych, mediów społecznościowych itd.

Oferujemy

  • Pracę w miłym towarzystwie.