Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik Działu Ofertowania

Pracownik Działu Ofertowania

Klient portalu Praca.pl, podlaskie / Białystok, 2020-12-04

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3998271, z dnia 2020-12-04

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów
  • sporządzanie harmonogramów przygotowania oferty, przygotowywanie zapytań ofertowych
  • analiza dokumentacji projektowej, przetargowej
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami
  • opracowanie budżetów ofertowych w porozumieniu z Kierownikiem Budowy/Projektu
  • przygotowywanie dokumentów formalnych oferty
  • współpraca z Kierownikiem Budowy/Projektu, przy opracowaniu technologii prowadzenia robót oraz projektu zagospodarowania placu budowy

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – budownictwo lub pokrewne
  • dobra znajomość obsługi programu: Norma, AutoCad, pakietu MS Office
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
  • samodzielność, odpowiedzialność i sumienność
  • silna motywacja do działań, konsekwencja w dążeniu do celu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę