Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik działu zakupów

Pracownik działu zakupów

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o., łódzkie / Łódź - Teofilów, 2020-12-11

Oferta przeniesiona archiwalna

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry)

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź - Teofilów
Nr Ref.: PBEXI
Zadania:
  • kompletowanie dokumentacji w firmie zgodnie z ustanowionymi procedurami
  • przyjmowanie zleceń i zamówień oraz wprowadzanie ich w proces realizacji
  • bieżąca obsługa zarówno nowych jak i stałych kontrahentów firmy
  • współpraca z innymi działami firmy
  • wsparcie działu import-export
  • kontrola stanów magazynowych
  • realizacja zamówień wg przyjętych procedur
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy technicznej
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet ciekawych szkoleń
  • możliwość rozwoju i samorealizacji