Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik obsługi handlowej

Pracownik obsługi handlowej

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli, podkarpackie / Stalowa Wola, 2024-02-26

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0068
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie sprzedaży klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Obsługiwanie klienta, prowadzenie rozmowy sprzedażowej. Realizowanie zamówień klientów. Przyjmowanie należności. Wystawianie dokumentów potwierdzających sprzedaż oraz płatność. Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum średnie.Wniosek realizowany w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu stalowowolskiego (II) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 Kapitał Ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.01 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli