Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik obsługi salonu sprzedaży

Pracownik obsługi salonu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, wielkopolskie / Poznań, 2020-11-19

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/20/4051
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż usług i produktów znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm, obsługa klientów w zakresie zgłaszanych problemów rozliczenia i reklamacje przygotowanie raportów w zakresie sprzedaży zgodnie z wytycznymi, monitoring rynku oraz pozyskiwanie klientów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: Administracja biurowa z obsługą komputera
Uprawnienia: CIERPLIWOŚĆ W KONTAKTACH INTERPERSONALNYCH

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu