Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik obsługi sklepu internetowego

Pracownik obsługi sklepu internetowego

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie, zachodniopomorskie / Stargard, 2020-11-06

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/20/0777
OBOWIĄZKI:
obsługa zmówień i wysyłek sklepu, obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego, bieżąca weryfikacja danych strony internetowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne, kierunek: informatyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: informatyka

Wymagania inne:

wymagany staż pracy zgodny ze stanowiskiem - 4 lata. Oferta pracy skierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie