Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik obsługi sklepu

Pracownik obsługi sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, pomorskie / Gdynia, 2024-03-15

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0318
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta stacjonarna/telefoniczna, wystawianie faktur, paragonów fiskalnych, obsługa social mediów FB/INSTA, wykładanie towaru na półki, ekspozycja witryny sklepowej, doradztwo w wyborze konkretnych materiałów, pilnowanie porządku, dbanie o dobrą atmosferę w sklepie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

niezbędne: znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, podstawa znajomości social mediów (FB,INSTA),marketingu. Pożądane: mile widziane podstawy krawiecta, komunikatywność, poczucie stylu, pozytywne nastawienie, pracowitość, dyspozycyjność (praca również w soboty od godz.10.00 do godz.14.00).

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni